Relaks w orientalnym stylu

Przyjazd 27 11- 2022
Wyjazd 28 11- 2022

Mana Day Spa to jedyne miejsce, gdzie masaż osiąga rangę sztuki. Gwarantujemy, że każda wizyta w naszym salonie stanie się dla Państwa egzotyczną podróżą, której celem jest ukojenie zmysłów i powrót do harmonii.

Masaże wykonują wykwalifikowane masażystki z Indonezji, których wiedza i doświadczenie utwierdzają nas w przekonaniu, że praca jaką wykonują daje nam pewność, że cel zostanie osiągnięty i nasi klienci w pełni zadowoleni.

Z myślą o najbardziej wymagającym Kliencie przygotowaliśmy ofertę, która obejmuje masaże Balijskie, Tajskie, Ajurwedyjskie, Aromaterapie, Orientalne Pakiety na ciało i twarz.

Specjalnie dla Gości Hotelowych gwarantujemy 10% zniżki na wszystkie usługi Mana Spa oraz regularnie przygotowujemy okazyjne promocje, aby czuli się dopieszczeni i mieli możliwość skorzystania z chwili dla siebie.

Pracujemy dla Państwa od poniedziałku do soboty w godzinach 11-20.

W naszym spa wykonujemy także zabiegi endermologii LPG.

ENDERMOLOGIE®LPG Lipomassage™ jest jedyną w swoim rodzaju techniką bezbolesnego, bezinwazyjnego leczenia uwięzionego tłuszczu. Daje widoczne i trwałe efekty wyszczuplenia. Opatentowane głowice LPG® delikatnie oddziałują na tkankę, stymulując uwalnianie w tkance łącznej krążenie żylne i limfatyczne oraz usuwanie tłuszczu. Lipomassage™ reaktywuje również produkcję kolagenu i elastyny, w celu ujędrnienia skóry.

POZNAJ OFERTĘ WYGODNYCH I PRZESTRONNYCH POKOI

Pokaż na mapie